Zakázkové truhlářství

Nabídka širokého sortimentu produktů z masivního dřeva 
   a lamino-třískových desek.
Vybavení interiérů i exteriérů v moderním designu, rustikální stylu 
    nebo jiném provedení.

Nábytek
Veškeré druhy nábytku do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, předsíní, kanceláří a ostatních bytových i nebytových prostor. Zahradní nábytek vhodný do zastřešených objektů i k venkovnímu použití. Renovace a opravy nábytku, repliky starožitností, návrhy a výroba atypických kusů. Sestavení a montáž nábytku zakoupeného zákazníkem.

Dveře
Různé druhy interiérových i vchodových dveří, obložkových zárubní a prahů. Vše v celodřevěném provedení, v kombinaci s různými druhy skla, klasické i posuvné konstrukce. Montáž obvyklého i bezpečnostního kování, zateplení vchodových dveří, dvojitá skla apod. Montáž dveří a obložek zakoupených zákazníkem.

Schodiště
Výroba samonosných schodišť, klasických i složitých tvarů, tvorba návrhů nebo výroba dle projektu. Obkládání starých schodišť z betonu, terasa apod. Výroba a montáž zábradlí a dalších schodišťových prvků.

Podlahy
Výroba masivních podlah a podlahových lišt, povrchová úprava, ošetření. Pokládka zákazníkem zakoupených podlah.

Okna
Výroba dřevěných oken, parapetů, výloh, balkónových dveří, sítěk proti hmyzu, včetně celkového kování a zasklení různými typy jednoduchých i dvojitých skel.

Kazetové stropy, obkládání stěn, podkroví aj.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one